Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.
