Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Registration successful. You are now logged in.
es: Se ha registrado correctamente. Ahora está identificado y conectado como usuario.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
