Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.
