Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។
