Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
