Cloudflare Turnstile (1.1.10) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Normal
sk: Normálny

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Retry
sk: Znova

en: Flexible
sk: Rozťahovací

en: Execute
sk: Spustiť

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Russian
sk: Ruština

en: Turkish
sk: Turečtina

en: About
sk: Informácie o
