Cloudflare Turnstile (1.1.10) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Appearance
sv: Utseende

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Flexible
sv: Flexibel

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Execute
sv: Verkställ

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Russian
sv: Ryska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: About
sv: Om

en: Compact
sv: Kompakt

en: Dark
sv: Mörkt
