Cloudflare Turnstile (1.1.12) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Size
hi: आकार

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Theme
hi: थीम

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Normal
hi: सामान्य

en: Appearance
hi: भेष

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: Indonesian
hi: इन्डोनेशियाई

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Turkish
hi: तुर्की

en: About
hi: के बारे में

en: Compact
hi: सघन
