Cloudflare Turnstile (1.1.12) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Size
ku: قەبارە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Turkish
ku: تورکی

en: About
ku: دەربارە
