Cloudflare Turnstile (1.1.12) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Appearance
tr: Görünüm

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Flexible
tr: Esnek

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Polish
tr: Lehçe

en: Russian
tr: Rusça

en: Turkish
tr: Türkçe

en: About
tr: Hakkında

en: Compact
tr: Sade
