Cloudflare Turnstile (1.1.12) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: About
ug: ھەققىدە
