Cloudflare Turnstile (1.1.13) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Language
bg: Език

en: Size
bg: Размер

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Never
bg: Никога

en: Appearance
bg: Теми

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Execute
bg: Изпълни

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Polish
bg: Полски

en: Russian
bg: Руски

en: Turkish
bg: Турски
