Cloudflare Turnstile (1.1.13) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: Never
hy: Երբեք

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն
