Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Language
af: Taal

en: Size
af: Grootte

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Never
af: Nooit

en: Normal
af: Normaal

en: Appearance
af: Voorkoms

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Russian
af: Russies

en: Turkish
af: Turks
