Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન

en: About
gu: વિશે
