Cloudflare Turnstile (1.1.15) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Size
ka: ზომა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: Appearance
ka: იერსახე

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
