Cloudflare Turnstile (1.1.15) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
