Cloudflare Turnstile (1.1.16) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Language
be: Мова

en: Size
be: Памер

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Theme
be: Тэма

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Normal
be: Нармальны

en: Appearance
be: Знешнасць

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Polish
be: Польская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Turkish
be: Турэцкая

en: About
be: Аб

en: Site key
be: Ключ сайту

en: Compact
be: Кампактны

en: Dark
be: Цёмная

en: Light (default)
be: Светлая (стандартная)
