Cloudflare Turnstile (1.1.16) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Theme
mn: Загвар

en: Appearance
mn: Харагдац

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Turkish
mn: Турк
