Cloudflare Turnstile (1.1.16) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Language
pl: Język

en: Size
pl: Rozmiar

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Theme
pl: Skórka

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Normal
pl: Zwykły

en: Appearance
pl: Wygląd

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Flexible
pl: Elastyczny

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Polish
pl: Polski

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Turkish
pl: Turecki

en: About
pl: O stronie

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Dark
pl: Ciemny
