Cloudflare Turnstile (1.1.16) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: About
th: เกี่ยวกับ
