Cloudflare Turnstile (1.1.17) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Size
id: Ukuran

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Theme
id: Tema

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Appearance
id: Penampilan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Indonesian
id: Bahasa Indonesia

en: About
id: Tentang

en: Compact
id: Tersusun rapat
