Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Theme
gl: Tema

en: Never
gl: Nunca

en: Appearance
gl: Apariencia

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Execute
gl: Executar

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Russian
gl: Ruso

en: Turkish
gl: Turco

en: About
gl: Información

en: Compact
gl: Compacto

en: Dark
gl: Escuro
