Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Size
lt: Dydis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Theme
lt: Tema

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Normal
lt: Normalus

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: English
lt: Anglų

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Execute
lt: Vykdyti

en: About
lt: Apie

en: Compact
lt: Glaustai

en: Dark
lt: Tamsiai
