Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Normal
nl: Normaal

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Auto
nl: Automatisch

en: Keys
nl: Sleutels

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Russian
nl: Russisch

en: Turkish
nl: Turks

en: About
nl: Over

en: Dark
nl: Donker

en: Light (default)
nl: Licht (standaard)
