Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Never
nn: Aldri

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Turkish
nn: Tyrkisk
