Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Language
te: భాష

en: Size
te: కొలత

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Normal
te: సాధారణ

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: About
te: గురించి
