Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Theme
ar: حلة

en: Never
ar: أبدا

en: Normal
ar: طبيعي

en: Appearance
ar: المظهر

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Compact
ar: المدمج
