Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Size
kk: Көлем

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Never
kk: Ешқашан

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Russian
kk: Орыс

en: Turkish
kk: Түрік
