Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Normal
lv: Normāls

en: Appearance
lv: Izskats

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: About
lv: Par

en: Compact
lv: Kompakts
