Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Theme
ps: ویینه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Appearance
ps: ښكاره

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Russian
ps: روسی

en: Turkish
ps: تورکی

en: About
ps: په اړه
