Cloudflare Turnstile (1.1.21) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Flexible
bo: བབ་བསྟུན་གྱི་རང་བཞིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད
