Cloudflare Turnstile (1.1.21) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Size
ru: Размер

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Theme
ru: Тема

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Normal
ru: Нормальный

en: Appearance
ru: Оформление

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Retry
ru: Повтор

en: Flexible
ru: Гибкий

en: Auto
ru: Авто

en: Keys
ru: Ключи

en: Execute
ru: Выполнить

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Polish
ru: Польский

en: Russian
ru: Русский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: About
ru: Информация

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Compact
ru: Компактный

en: Dark
ru: Темный
