Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Normal
cs: Normální

en: Appearance
cs: Vzhled

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Keys
cs: Klíče

en: Execute
cs: Vykonat

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Turkish
cs: Turecky

en: About
cs: Popis

en: Compact
cs: Kompaktní
