Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Size
es: Tamaño

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Theme
es: Tema

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Appearance
es: Apariencia

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Retry
es: Volver a intentar

en: Keys
es: Claves

en: Execute
es: Ejecutar

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Russian
es: Ruso

en: Turkish
es: Turco

en: About
es: Acerca de

en: Compact
es: Compacto

en: Dark
es: Oscuro
