Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Theme
eu: Tema

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Appearance
eu: Itxura

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Flexible
eu: Malgua

en: Keys
eu: Giltzak

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: About
eu: (r)i buruz
