Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Size
fa: اندازه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Theme
fa: پوسته

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Normal
fa: عادی

en: Appearance
fa: ظاهر

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Flexible
fa: انعطاف‌پذیر

en: Keys
fa: کلیدها

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Russian
fa: روسی

en: Turkish
fa: ترکی

en: About
fa: درباره

en: Dark
fa: تاریک

en: Farsi
fa: فارسی
