Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Language
fy: Taal

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk
