Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്
