Cloudflare Turnstile (1.1.22) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Theme
sr: Тема

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски
