Cloudflare Turnstile (1.1.24) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Appearance
da: Udseende

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Flexible
da: Fleksibel

en: Keys
da: Nøgler

en: Execute
da: Kør

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Polish
da: Polsk

en: Russian
da: Russisk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: About
da: Om

en: Site key
da: Nøgle

en: Compact
da: Kompakt

en: Dark
da: Mørkt

en: Light (default)
da: Lyst (standard)

en: Default URL is ":url".
da: Standard URL er ":url".
