Cloudflare Turnstile (1.1.24) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Never
he: אף פעם

en: Normal
he: נורמלי

en: Appearance
he: מראה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Flexible
he: גמיש

en: Execute
he: ביצוע

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Russian
he: רוסית

en: Turkish
he: טורקית

en: About
he: אודות

en: Compact
he: קומפקטי
