Cloudflare Turnstile (1.1.24) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
