Cloudflare Turnstile (1.1.25) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Size
sl: Velikost

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Theme
sl: Tema

en: Never
sl: Nikoli

en: Appearance
sl: Izgled

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: About
sl: O modulu
