Cloudflare Turnstile (1.1.26) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Size
ms: Saiz

en: General settings
ms: Seting umum

en: Theme
ms: Tema

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Other
ms: Lain-lain

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Execute
ms: Laksanakan

en: About
ms: Perihal
