Cloudflare Turnstile (1.1.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Theme
az: Tema

en: Never
az: Heç vaxt

en: Appearance
az: Görünüş

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Compact
az: Kompakt
