Cloudflare Turnstile (1.1.7) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Size
ja: サイズ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Normal
ja: ノーマル

en: Appearance
ja: テーマ

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Execute
ja: 実行

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: About
ja: アバウト

en: Site key
ja: サイトキー

en: Compact
ja: コンパクト
