Cloudflare Turnstile (1.1.8) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Size
hr: Veličina

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Never
hr: Nikada

en: Normal
hr: Normalno

en: Appearance
hr: Izgled

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Execute
hr: Izvrši

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Russian
hr: Ruski

en: Turkish
hr: Turski

en: About
hr: Opis
