Cloudflare Turnstile (1.1.8) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Size
jv: Ukuran

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Theme
jv: Tema

en: Never
jv: Ora tahu

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Dutch
jv: Belanda

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: About
jv: Ngenani
