Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Other
et: Muu

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Changed
et: Muudetud

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Reply
et: Vasta

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Hash
et: Räsi

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
